ART / Oil paintings / Oil painting 13385289
nr 1338 5289
OIL PAINTING
ISE Johansson, coast, signed. Oil on panel, 23x23,
ISE Johansson, Kust, Signerad. Olja på pannå, 23x23 cm
SEK 200
Monday July 27 2020
at 20:46:18
100 kr
150 kr